shakhtar-u-lizi-chempioniv-zigrav-unichiyu-z-realom

"Шахтар" у Лізі чемпіонів зіграв унічию з "Реалом"

• 202245 переглядiв

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Донецький "Шахтар" у матчі групового етапу Ліги чемпіонів зіграв унічию з володарем титулу — мадридським "Реалом", передає УНН.

Поєдинок відбувався у Варшаві. Перед початком матчу вболівальники влаштували перформанс, зобразивши на стадіоні кольори українського та польського прапорів.

"Гірники" зіграли внічию з чинним володарем титулу іспанським "Реалом" - 1:1. Відразу після перерви рахунок відкрив Олександр Зубков (46-а хвилина). У компенсований час рівновагу відновив Антоніо Рюдігер (90+5).

В іншому матчі квартету F шотландський "Селтік" у Глазго програв німецькому "Лейпцигу" - 0:2.

Турнірне становище: "Реал" - 10 очок, "Лейпциг" - 6, "Шахтар" - 5, "Селтік" - 1.

У наступному турі 25 жовтня "Шахтар" на виїзді зіграє із "Селтіком".