shakhtar-u-gri-z-mariupolem-zdobuv-shostu-peremogu-v-sezoni-upl

"Шахтар" у грі з "Маріуполем" здобув шосту перемогу в сезоні УПЛ

• 9880 переглядiв

КИЇВ. 2 вересня. УНН. Донецький “Шахтар” не мав проблем у поєдинку 7-го туру Української Прем’єр-ліги із “Маріуполем”, повідомляє кореспондент УНН.

“Гірники” мали тотальну перевагу за усіма головними показниками — володіння м’ячем (74 відсотки), удари (13:2), штрафні (25:12), кутові (14:1), та конвертували її у два забиті м’ячі.

Мораес на 43 хвилині на дальній стійці замкнув простріл Ісмаїілі, а на старті другої 45-хвилинки небезпечний простріл Марлоса хотів нейтралізувати захисник з Камеруну Дава, проте став антигероєм, зрізав круглого у власну площину воріт — 2:0.

Таким чином, “Шахтар” має 18 очок і жодного разу не втрачав очки у чемпіонаті крім поразки від “Динамо”.

Варто відзначити, що в наступному турі “помаранчево-чорні” зійдуться в гостях із клубом з когорти лідерів — “Олександрією”.