shakhtar-postupivsya-u-pershiy-gri-yunatskoyi-ligi-uyefa

"Шахтар" поступився у першій грі Юнацької Ліги УЄФА

• 8793 переглядiв

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Домашнім матчем проти німецького “Хоффенхайму” U-19 юнаки з донецького “Шахтаря” розпочали виступи в Юнацькій Лізі УЄФА (аналог дорослої Ліги чемпіонів), передає кореспондент УНН.

На 11 хвилині “гірники” мали змінювати цифри на табло. Проте простріл з правого флангу Кулакова супроводжувався замиканням Мудрика — м’яч потрапив у поперечину. В компенсований час першого тайму ряд футболістів німецького колективу опинився на газоні після розіграшу кутового. Як наслідок арбітр призначив 11-метровий, який реалізував Альберіко.

Після перерви ще один м’яч побував у сітці українського колективу. Тублук із кута штрафної переправив ігровий снаряд під дальню стійку — 2:0. Надію на порятунок “Шахтарю” приніс гол Кулакова на 74 хвилині, коли футболіст вдало підставив голово після навісу з кутового від Бондаренка, але на більше команда іспанського фахівця Карраско не спромоглася — 1:2.

Зазначимо, що в паралельній грі “Ліон” в гостях переграв однолітків з “Манчестер Сіті” (4:1), і саме з французами у другому турі виступить команда Карраско.