rukh-perervav-bezvigrashnu-seriyu-v-chempionati-ukrayini

“Рух” перервав безвиграшну серію в чемпіонаті України

• 14734 переглядiв

КИЇВ. 29 листопада. УНН. ФК “Рух” у рідних стінах здобув переконливу перемогу над харківським “Металістом 1925”, передає УНН з посиланням на сайт “Руху”.

Вже у компенсований арбітром час до першої половини “рухівці” втілили свою ігрову перевагу у забитий гол. Федорчук віддав передачу у штрафну площу харків’ян, Сапуга виграв другий поверх та переправив м’яч на Борячука. Нападник “Руху” з лічених метрів розстріляв ворота “Металіста 1925” — 1:0.

На 70 хвилині Борячук на правому фланзі виграв боротьбу в захисника харків’ян. М’яч рикошетом від оборонця гостей потрапив до Климчука, який перебував у штрафній площі “Металіста 1925”. Юрій все виконав бездоганно: поклав на газон свого візаві та потужним ударом подвоїв перевагу “жовто-чорних” (2:0).

Таким чином “Рух” перервав свою 5-матчеву безвиграшну домашню серію — 16 очок, а харків’яни дев’яті — 19.