“Щодо мене проводилася дослідча перевірка за мої пости у соціальних мережах з даними силовиків, які розганяли літні московські мітинги. Хоча вона закінчилася відмовою в порушенні кримінальної справи, я чудово розумію, що по відношенню до мене в будь-який момент можуть сфабрикувати будь-яку справу і оголосити в розшук”, — розповів Ізотов.
За словами журналіста, поданням запиту про притулок він “захищається від можливої видачі в Росію”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чубаров обурився можливим приїздом російської “опозиціонерки” до України
“Зараз я разом із колегою відкриваю в Грузії неурядову організацію, яка займатиметься захистом прав російських політв’язнів. У Росії люди, які займаються такою діяльністю, теж можуть стати жертвами репресій. Мені здається, що перебуваючи тут я зможу зробити більше”, — пояснив своє рішення Юрій Ізотов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія утримує 89 осіб за звинуваченням у тероризмі в Криму
Громадський активіст, журналіст Юрій Ізотов залишив Росію в грудні 2016 року. На батьківщині йому загрожує кримінальне переслідування за участь в антивоєнних акціях в Києві.
У липні 2016 року Ізотовим зацікавилася ФСБ Росії, коли він повертався з Луганської області, де, як волонтер, допомагав місцевим жителям відновлювати зруйновані від бойових дій будинки. Активісту погрожували псуванням закордонного паспорта і порушенням кримінальної справи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналіста Гайворонського депортували з Криму на материкову Україну — Чубаров