rezultativna-gra-mikhaylyuka-ne-vryatuvala-toronto-vid-porazki-v-nba

Результативна гра Михайлюка не врятувала “Торонто” від поразки в НБА

• 13647 переглядiв

КИЇВ. 30 листопада. УНН. “Торонто Репторс” Святослава Михайлюка провів матч в гостях чемпіонату НБА проти “Бостон Селтікс”, передає кореспондент УНН.

Михайлюк вийшов у стартовому складі та отримав від тренера 38 ігрових хвилини, адже конкуренти за ігрову позицію українця Трент-джуніор та Ануобі пропускали даний матч. Українець не досить вдало реалізовував кидки із-за дуги, але періодично напрочуд вдало захищався із лідером “Селтікс” Джейсоном Тейтумом, а саме перехоплював у нього м’яч та поставив блок-шот.

Загальний доробок українця склав 12 очок (3/7 двоочкові, 2/7 триочкові) при 8 підбираннях, 2 передачах, 2 перехопленнях і блок-шоті, але “Репторс” поступилися 97:109.

“Репторс” мають 9 перемог і 12 поразок і йдуть поза зоною плей-офф Східної конференції НБА.