prints-vilyam-emotsiyno-vbolivav-za-zbirnu-angliyi-z-keyt-middlton-skhopivsya-z-mistsya-i-vikriknuv

Принц Вільям емоційно вболівав за збірну Англії з Кейт Міддлтон: схопився з місця і викрикнув

• 50477 переглядiв

КИЇВ. 30 червня. УНН. Принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон прийшли повболівати за збірну Англії в матчі 1/8 фіналу проти Німеччини (2:0). Компанію на трибунах "Уемблі" членам королівської сім'ї склав легендарний півзахисник Манчестер Юнайтед Девід Бекхем, передає УНН.

Коли англійці забили перший гол на 75-й хвилині зустрічі, принц скинув руки вгору і вигукнув: "Yes!"

Цікаво, що англійська команда здобула перемогу над Німеччиною в офіційній грі вперше з 2001 року. І залишається єдиною збірної Євро-2020, яка ще не пропускала.

Нагадаємо

Збірна Англії перемогла Німеччину з рахунком 2:0 завдяки голам Стерлінга і Кейна в другому таймі і вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020, де зустрінеться зі збірною України, яка перемогла Швецію.