“Рішення прийнято в результаті аналізу військової ситуації і на основі оцінок людей, які краще за всіх знайомі з воєнною ситуацією. Ми повинні зрозуміти, що наша армія билася проти терористів, другої армії НАТО і армії Азербайджану”, — зазначив він.
Як відзначає BBC, згадуючи про “армії НАТО” Пашинян явно натякає на підтримку Азербайджану з боку Туреччини. У Баку заперечують, що Анкара приймає участь у військовій операції і визнають тільки дипломатичну участь Туреччини.
“Іншого виходу, крім підписання заяви, не було. Зараз я не можу сказати, чому так сталося, щоб не ставити під загрозу життя багатьох людей. Це буде мати прямий вплив на бойові дії”, — сказав Пашинян.
Він розкритикував учасників протесту, які громлять будівлі парламенту, заявивши, що “таким чином вони завдають удару по військовим, що перебувають на фронті”.
Раніше Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія введе миротворців в Карабах. Ця заява Путіна сталась після того, як прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян повідомив, що підписав спільну заяву з президентами Азербайджану та Росії про припинення військових дій в Нагірному Карабасі. Пізніше у Кремлі підтвердили підписання угоди про припинення військових дій в Карабасі.
Згодом у Міноборони РФ відзвітували, що Росія направила в Нагірний Карабах майже 2 тис. миротворців.
Своєю чергою, президент Азербайджану Ільхам Алієв впевнений, що угода щодо Карабаху відповідає інтересам азербайджанського і вірменського народів, зокрема, він назвав цю угоду капітуляцією Вірменії. Алієв також заявив, що окрім російських миротворців в Карабасі будуть ще й турецькі.