poyava-lunina-real-svyatkuvav-vigrash-u-poyedinku-audi-cup

Поява Луніна: "Реал" святкував виграш у поєдинку "Audi Cup"

• 12906 переглядiв

КИЇВ. 1 серпня. УНН. Голкіпер Андрій Лунін взяв участь у матчі за третє місце товариського престижного турніру "Audi Cup", передає УНН.

Страж воріт збірної України з'явився на полі з початком другого тайму, змінивши у рамці Кейлора Наваса. За 45 хвилині Лунін пропустив один м'яч. Він не впорався з дальнім пострілом Туфана після якого м'яч увійшов практично в верхній кут воріт.

Таким чином, ця поява в складі "Реала" стала першою для Луніна в міжсезонні.

"Королівський клуб" у підсумку святкував виграш 5:3. Голами у складі "Вершкових" відзначилися захисник Хосе Ігнасіо Начо, а також нападники Маріано і Карім Бензема, який оформив хет-трик у цій зустрічі. За "Фенербахче" забили Набіль Дірар, Гаррі Родрігес і Озан Туфан.

Зауважимо, що основний воротар іспанського зіркового клубу Тібо Куртуа зазнав травми, пошкодивши щиколотку.