povernennya-v-top-4-apl-klub-yarmolenka-obigrav-tottenkhem

Повернення в ТОП-4 АПЛ: клуб Ярмоленка обіграв “Тоттенхем”

• 14094 переглядiв

КИЇВ. 21 лютого. УНН. На “Олімпійському стадіоні” в Лондоні завершився стартовий матч сьогоднішньої програми 25-го туру Англійської Прем’єр-ліги за участі “Вест Хему” та “Тоттенхема”, передає кореспондент УНН.

Нападник Антоніо оформив швидкий гол за “молотобійців”, зігравши на добиванні після свого ж удару. На 13 хвилині Кейн відповів небезпечним ударом з чужого штрафного. Представник “Вест Хема” Крейг Доусон завдав гострого удару під поперечину, але в ефектному стрибку сейв здійснив Льоріс.

У дебюті другої 45-хвилинки зірковий новачок “молотобійців” Лінгард пройшов повз двох опонентів і надіслав м’яч під дальню стійку — 2:0. Пізніше Лукас Моура скоротив відставання ударом головою, але на більше підопічних Моурінью не вистачило — 2:1.

Українець Андрія Ярмоленко продовжує відновлюватися від пошкодження та не потрапив до заявки “Вест Хему”.

Варто відзначити

“Вест Хем” в 25 матчах набрав 45 очки і вийшов 4-те місце в турнірній таблиці Англійської Прем’єр-ліги. “Челсі” відстає на 2 очки. “Тоттенхем” (36) — на 9-му місці.