persha-porazka-za-15-matchiv-kalinina-postupilasya-u-finali-turniru-v-budapeshti

Перша поразка за 15 матчів: Калініна поступилася у фіналі турніру в Будапешті

• 15706 переглядiв

КИЇВ. 19 липня. УНН. У фіналі турніру WTA у Будапешті тенісистка Ангеліна Калініна поступилася суперниці та не змогла вибороти перший трофей на змаганнях даної категорії, повідомляє УНН з посиланням на ФТУ.

Наша землячка поступилася першій сіяній Юлії Путінцевій — 4:6, 0:6. Це — перша поразка нашої співвітчизниці за останні понад три тижні — до цього виграла 14 матчів поспіль.

Тенісистки провели на корті близько 70 хвилин. Калініна виконала один брейк і програла п’ять геймів на своїй подачі.

Для 24-річної Калініної це був дебютний фінал в Туре. Натомість 42-га ракетка світу Юлія Путінцева виграла свій другий трофей в кар’єрі (Нюрнберг-2019).