persha-medal-u-sezoni-kharlan-zavoyuvala-sriblo-na-etapi-kubka-svitu-v-alzhiri

Перша медаль у сезоні: Харлан завоювала "срібло" на етапі Кубка світу в Алжирі

• 140809 переглядiв

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Українська шаблістка Ольга Харлан стала другою на етапі Кубка світу з фехтування, який пройшов в Алжирі. Це її перша медаль у сезоні. Про це повідомив Національний олімпійський комітет України, передає УНН.

Цитата

«Ольга Харлан зійшла на другу сходинку п'єдесталу пошани першого в олімпійському сезоні Кубка світу. Срібло, здобуте в Алжирі, стало для неї ювілейною 30-ю особистою нагородою Кубка світу», - ідеться у повідомленні НОК України.

На шляху до фіналу українська шаблістка змусила скласти зброю п'ятьох суперниць, зокрема у півфіналі, поступаючись 7:11, таки здолала медалістку останніх двох чемпіонатів світу Деспіну Георгіаду з Греції з рахунком 15:12.

У фіналі Харлан поступила першому номеру світового рейтингу FIE француженці Сарі Бальзер з рахунком 15:11.

12 листопада Харлан прийме участь у командних змаганнях етапу Кубка світу в Алжирі.