paralimpiyska-zbirna-ukrayini-zdobula-nizku-medaley-na-vidkritomu-kubku-yevropi-z-biatlonu

Паралімпійська збірна України здобула низку медалей на Відкритому кубку Європи з біатлону

• 12363 переглядiв

КИЇВ. 22 грудня. УНН. Національна паралімпійська збірна команда України яскраво виступила на Відкритому кубкові Європи з лижних перегонів та біатлону, що проходив у фінському Вуокатті, передає УНН з посиланням на НКСІУ.

У прикінцевий день змагань ще мали відбутись фінальні змагання у біатлоні, індивідуальна гонка, але через великі морози на лижно-біатлонних трасах, вона була скасована.

Отож, за три дні змагань національна збірна виборола 16 нагород: 4️ “золоті”, 6️ “срібних” та 6️ бронзових медалей.

Золоті медалі завоювала Олександра Кононова, клас стоячи (3 золоті медалі) та Тарас Радь, клас сидячи (одне “золото”.
Загалом у змаганнях кубку Європи взяло участь 20 країн Європи та світу, Україну представляло 35 спортсменів (у тім числі — 10 спортсменів-лідерів (гайдів) — 9 — з порушеннями зору, 16 — з ураженнями опорно-рухового апарату.