oponent-shakhtarya-po-lye-rozgromiv-shalke

Опонент "Шахтаря" по ЛЄ розгромив "Шальке"

• 10768 переглядiв

КИЇВ. 21 червня. УНН. В одному з протистоянь 33 туру Бундесліги "Шальке" на "Фельтінс-Арені" приймав "Вольфсбург", повідомляє УНН.

Розгром гостей розпочав Вегхорст на 16 хвилині. З 56 по 69 хвилини Вехгорст оформив дубль, а також забили Мбабу і Жоао Віктор. Гол-престижу за "кобальтових" забив Матондо – 1:4.

Як наслідок 1:4 і "Шальке" продовжив безвиграшну серію в Бундеслізі – 11 матчів. Клуб впав на 11 рядок – 39 пунктів. Натомість "Вольфсбург" із 49 очками піднявся на 6-те місце.

Варто відзначити, що в останньому турі 27 червня "Вольфсбург" вдома прийматиме чемпіона Німеччини "Баварію", "Шальке" на виїзді зіграє з "Фрайбургом".

Як повідомлялося, матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи "Шахтар" – "Вольфсбург" може пройти в Німеччині.