olimpiada-2020-shveytsarki-zaynyali-uves-pyedestal-u-zmagannyakh-mauntinbayku

Олімпіада-2020: швейцарки зайняли увесь п'єдестал у змаганнях маунтінбайку

• 22735 переглядiв

КИЇВ. 27 липня. УНН. Швейцарка Йоланда Нефф стала переможницею в заїзді по пересіченій місцевості в змаганнях з маунтінбайку на Олімпійських іграх у Токіо.

Спортсменка подолала дистанцію 20,55 км за 1 годину 15 хвилин 46 секунд. Друге і третє місця зайняли її співвітчизниці Сіна Фрей (відставання 1 хвилина 11 секунд) і Лінда Індерганд (+1.19).

Швейцарські спортсмени зайняли весь п’єдестал на Олімпійських іграх вперше з 1936 року, тоді швейцарці були кращими у вільних вправах зі спортивної гімнастики.

В активі швейцарців п’ять медалей на поточній Олімпіаді, вони ділять 11-те місце з командами Бразилії та Китайського Тайбею (Тайваню), завоювавши одну золоту і по дві срібні та бронзові нагороди. У медальному заліку лідирує збірна США, другими йдуть китайці, третіми — японці.

The first clean sweep of the # Tokyo2020 Olympic Games! Congrats @swissteam ! #SUI | #MountainBike pic.twitter.com/or7VcyadvF