oleksandriya-v-sparingu-zavdala-porazki-nimetskomu-klubu

"Олександрія" в спарингу завдала поразки німецькому клубу

• 8301 переглядiв

КИЇВ. 3 липня. УНН. Контрольний поєдинок за участі ФК "Олександрія" та ФК "Дуйсбург" (Німеччина) завершився з рахунком 2:1. Про це інформує прес-служба українського клубу, передає УНН.

У четвертому спарингу з п’яти запланованих на навчально-тренувальному зборі "Олександрії" у Нідерландах протистояв німецький суперник з міста Дуйсбург.

Боротьба у першому таймі не принесла успіху жодній зі сторін. У другому таймі на 64 хвилині завзята атака німців завершилася взяттям воріт Дмитра Рудика. Утім, виглядало, що олександрійці грали цілком з холодним серцем – на 84 хвилині Кирило Прокопчук зрівняв рахунок у матчі, а за дві хвилини Дмитро Шастал забив у ворота "Дуйсбурга" переможний м’яч - 2:1.

Зауважимо, що в рамках навчально-тренувального збору в Нідерландах олександрійці мають провести ще один, завершальний, контрольний поєдинок. Спаринг з бельгійським "Стандардом" пройде 6 липня.