oleksandriya-rozgromila-semikratnogo-chempiona-bolgariyi

"Олександрія" розгромила семикратного чемпіона Болгарії

• 15166 переглядiв

КИЇВ. 17 січня. УНН. ФК “Олександрія” провів першу товариську зустріч в 2018-му році на турецьких зборах, в якій здобув переконливу перемогу над болгарською “Славією”. Про це повідомляє прес-служба українського колективу, передає УНН.

Фундамент цьому розгрому заклав Олексій Довгий. Подвоїв перевагу “городян” ще в першому таймі Андрій Бацула. В другій половині зустрічі у воротах “Славії” відзначились забитими м’ячами Артем Сітало та Андрій Цуріков. Під завісу поєдинку суперники створили пару небезпечних епізодів, але надійна гра Дмитра Рудика, не дозволила розмочити рахунок — 4:0.

Склад “олександрійців”: Леванідов, Бацула, Гітченко, Бабогло, Довгий, Пашаєв, Шастал, Зінкевич, Протасов і два потенційних новачка. У 2-му таймі на поле виходили: Рудик, Пашаєв, Стецьков, Гранчар, Бондаренко, Сітало, Банада, Старенький, Полярус, Грицук, Цуріков.

Примітно, що “Славія” є семикратним чемпіоном Болгарії та сім разів у своїй історії вигравала Кубок Болгарії.

Зауважимо, що наступний контрольний поєдинок “Олександрія” проведе 20-го січня проти “Сепсі” (Сфинту-Георге, Румунія).