nezabitiy-penalti-ne-zavadiv-shakhtaryu-obigrati-olimpik

Незабитий пенальті не завадив "Шахтарю" обіграти "Олімпік"

• 9956 переглядiв

КИЇВ. 28 вересня. УНН. "Шахтар" вийшов переможцем з донецького дербі у поєдинку 4 туру чемпіонату України з футболу, передає кореспондент УНН.

Не найпростішу звитягу здобув “Шахтар” над “Олімпіком”, який перед цим утратив чотири очка у двох матчах. Перший тайм пройшов за помітної переваги “Шахтаря”, проте забити йому не вдалося.

В середині другої половини “гірники” змогли розмочити рахунок. Віктор Коваленко ударом в один дотик змінив цифри на табло завдяки прострілу низом Корнієнка. Втрата м’яча на власній половині призвела до другого пропущеного “Олімпіком” вже через дві хвилини після першого. Автором голу став Мораес — 2:0.

У підсумку “гірники” не тільки здобули першу перемогу із серпня, а ще й уперше в сезоні не пропустили.

Додамо, “Шахтар” з 8 очками вийшли на третє місце, а “Олімпік” з 6-ма йде 8-м.