nerealizovaniy-penalti-ronaldu-ne-zavadiv-yuventusu-viyti-u-final-kubku-italiyi

Нереалізований пенальті Роналду не завадив "Ювентусу" вийти у фінал Кубку Італії

• 13122 переглядiв

КИЇВ. 13 червня. УНН. Матчем-відповіддю півфіналу Кубку Італії “Ювентус” — “Мілан” відновився футбол в Італії, який був перерваний через коронавірусну пандемію, передає кореспондент УНН.

За підсумками першого тайму рахунок був нульовим попри те, що “Стара синьйора” мала 61 відсоток володіння м’ячем та 9 проти 1 удару по воротам. На 16 хвилині Роналду не зумів забити з пенальті — Доннарумма змінив політ м’яча, який від стійки відлетів повз воріт. Вже на наступній хвилині Ребіч отримав червону картку та поставив “Мілан” у скрутне становище.

По перерві становище на полі не змінилося — 0:0. Таким чином, результат першого поєдинку (1:1) дозволив “Ювентусу” завдяки голу в гостях пробитися до фіналу.

Додамо також, другий фіналіст стане відомим після протистояння “Наполі” — “Інтер”.