naykraschiy-bombardir-upl-oformiv-dubl-u-pershiy-gri-za-dinamo

Найкращий бомбардир УПЛ оформив дубль у першій грі за “Динамо”

• 25234 переглядiв

КИЇВ. 6 липня. УНН. “Динамо” провело третій контрольний матч на тренувальному зборі у Швейцарії. Суперником “біло-синіх” став маловідомий французький клуб “Дівонн”. Про це інформує пресцентр чинного чемпіона України, пише УНН.

Доволі швидко “біло-синім” вдалося відкрити рахунок. Вікентій Волошин підловив захисника, який необережно прийняв передачу від голкіпера, перехопив м’яча, вискочив до воріт та пробив у незахищений кут — 1:0.

Уже за кілька хвилин рахунок було подвоєно. Цитаїшвілі з Дубінчаком розіграли нехитру двоходівку на лівому фланзі, останній прострілив на лінію воротарського майданчика, звідки Кулач у дотик переправив м’яча до сітки, забивши свій перший гол за “Динамо” — 2:0.

Збільшити свою перевагу “біло-синім” вдалося вже по перерві. Захисник “Дівонна” порушив правила проти Кулача у власному штрафному майданчику, й сам постраждалий упевнено реалізував пенальті, оформивши дубль — 3:0.

Зупинятися “динамівці” не мали наміру й продовжували накочувати атаки на ворота суперника. В одному з епізодів Цитаїшвілі прийняв передачу з глибини поля від Бражка, просунувся до штрафного майданчика й пробив повз голкіпера — 4:0.

Так само, як і Кулач, міг оформлювати дубль і Вікентій Волошин, але після його удару м’яч влучив у стійку. Але “динамівці” все ж ще один раз змінили рахунок на табло, коли після передачі Дубінчака з лівого флангу Ванат із меж штрафного майданчика пробив під дальню стійку — 5:0.

Примітно, що автором дублю став Кулач — найкращий бомбардир крайнього сезону УПЛ, який перебуває на перегляді у “Динамо”.

Свій наступний спаринг “біло-сині” проведуть 7 липня проти “Люцерна”.