napadnik-zozulya-vidznachivsya-pershim-golom-za-albasete-pislya-travmi

Нападник Зозуля відзначився першим голом за "Альбасете" після травми

• 10145 переглядiв

КИЇВ. 13 травня. УНН. Український нападник Роман Зозуля зі стартових хвилин провів матч 39-го туру іспанської Сегунди у складі “Альбасете” та відзначився голом, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Команда Зозулі на виїзді поступилася “Вальядоліду” — 2:3, а сам українець відзначився голом на 16-й хвилині зустрічі та відіграв до фінального свистка.

Цей м’яч став першим для форварда у 2018 році. Востаннє Зозуля вражав ворота суперників ще 9 грудня 2017-го, коли двічі забив тому самому “Вальядоліду”.

Наразі “Альбасете” із 47 очками посідає 14-ту сходинку в турнірній таблиці.

Додамо, що в цьому сезоні Зозуля, який отримував пошкодження гомілкостопа взимку, провів у складі своєї іспанської команди 27 матчів, забив вісім м’ячів та віддав три результативні передачі.