napadnik-dinamo-zabiv-gol-za-lyuksemburg-u-vidbori-na-yevro-2020

Нападник "Динамо" забив гол за Люксембург у відборі на Євро-2020

• 12140 переглядiв

КИЇВ. 16 листопада. УНН. У поєдинку проти Сербії у відборі до Євро-2020 форвард київського "Динамо" Жерсон Родрігес відзначився забитим голом, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "біло-синіх".

Із перших хвилин поєдинку в Белграді в стартовому складі вийшов форвард "Динамо" Родрігес. У підсумку нападник відіграв усі 90 хвилин.

У першому таймі сербам удалося забити два м'ячі зусиллями нападника англійського "Фулгема" Александара Мітровіча.

Після перерви, на 54-й хвилині, Родрігес скоротив відставання своєї команди. Після прострілу зліва Жерсон, який у цьому матчі діяв на вістрі, прийняв м'яч у центрі штрафного і, розвернувшись та поклавши корпус, другим дотиком увігнав м'яч у сітку.

До кінця тайму серби і люксембуржці ще по разу обмінялися голами - на влучний постріл вінгера "Марселя" Неманьї Радоніча гості відповіли голом форварда бельгійського "Віртона" Давида Тюрпеля - 3:2.

Примітно, що цей гол став третім для Родрігеса в національній команді.