manchester-yunayted-ta-bazel-zdobuli-rozgromni-peremogi-v-1-8-finalu-lye

"Манчестер Юнайтед" та "Базель" здобули розгромні перемоги в 1/8 фіналу ЛЄ

• 16322 переглядiв

КИЇВ. 12 березня. УНН. Трьома поєдинками стартував розіграш стадії 1/8 фіналу Ліги Європи, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Один із найбільш титулованих клубів Англії "Манчестер Юнайтед" не мав жодних проблем у гостьовій баталії із ФК "ЛАСК" з Австрії. Одліон Ігало відкрив рахунок в середині тайму, наприкінці години гри рахунок подвоїв Деніел Джеймс. Тільки в заключній 10-хвилинці "червоні дияволи" забили ще тричі. Голи в активі Мати, Грінвуда та Перерйри – 5:0.

Також впевнену звитягу здобув швейцарський "Базель". Клуб в гостях розгромив франкфуртський "Айнтрахт" – 3:0. Забивали Кампо (27 хв), Буа (73) та Фрай (85).

Відзначимо, що в третій зустрічі турецький "Башакшехір" вдома здолав "Копенгаген" – 1:0.

Нагадаємо, що матчі "Севілья" – "Рома" та "Інтер" – "Хетафе" були перенесені через епідемію коронавірусу.