manchester-siti-prodovzhiv-peremozhnu-seriyu-v-chempionati-angliyi

"Манчестер Сіті" продовжив переможну серію в чемпіонаті Англії

• 14571 переглядiв

КИЇВ. 3 березня. УНН. "Манчестер Сіті" вдома прийняв ФК "Вулверхемптон" в рамках 29 туру чемпіонату Англії з футболу, повідомляє УНН з посиланням на сайт "містян".

На 15 хвилині записні фаворити відкрили рахунок завдяки автоголу Дендокера. На початку другої години гри м’яч Коуді з передачі Моутінью призвів до нічийного результату (1:1).

Гості до 80 хвилини втримували нічийний результат, але в заключній 10-хвилинці пропустили тричі, причому дубль оформив Габріель Жезус, а також ще раз — Марез (4:1).

Олександр Зінченко провів матч на лаві для запасних.

“Манчестер Сіті” в 27 матчах набрав 65 очок та одержав перемогу в 15 матчі поспіль у чемпіонаті, і займає 1-е місце в турнірній таблиці Англійської Прем’єр-ліги сезону-2020/2021. “Вулверхемптон” (34) — на 12-му місці.