malinovskiy-oformiv-peremozhniy-gol-v-matchi-italiyskoyi-seriyi-a

Маліновський оформив переможний гол в матчі італійської Серії А

• 12005 переглядiв

КИЇВ. 8 лютого. УНН. У поєдинку 23-го туру італійського футбольного чемпіонату Серії А "Аталанта" півзахисника національної збірної України Руслана Маліновського у Флоренції обіграла "Фіорентину", повідомляє кореспондент УНН.

Рахунок був відкритий зусиллями Кьєзи з "Фіорентини" у першій половині. По перерві його зрівняв Сапата. А переможне взяття сталося на 72 хвилині завдяки Маліновському. Українець приклався з лівої до удару, і направив м'яч у нижній дальній кут – 2:1.

Примітно, що наш футболіст розпочав матч на лаві для запасних і з’явився на полі на 64-й хвилині.

Наразі, маючи в активі 42 очки, "Аталанта" посідає четверту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Італії, відірвавшись від "Роми" на три пункти.

Додамо, що в цьому сезоні Маліновський зіграв у складі бергамців 27 матчів, в яких забив чотири м’ячі й віддав три результативні паси.