legkoatletki-ukrayini-viboroli-pershi-medali-na-vsesvitnikh-igrakh-sered-viyskovosluzhbovtsiv

Легкоатлетки України вибороли перші медалі на Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців

• 19321 переглядiв

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Представниці легкої атлетики поповнили скарбничку збірної України на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців, що тривають в Ухані, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

22 жовтня розпочалися змагання легкоатлетів, а вже зранку другого дня Україна виграла перші медалі.

"Срібну" і бронзову нагороди зі стрибків у висоту Україні принесли Юлія Левченко й Ірина Геращенко. Левченко стала другою з результатом 1,92 м, а Геращенко, стрибнувши на 1,90, посіла третє місце.

Напередодні близьким до медалі був Сергій Смелик. З результатом 10,39 с він фінішував четвертим з бігу на 100 метрів, що на чотири сотих секунди повільніше, ніж час бронзового призера француза Аморі Голітана. Переміг іранець Гассан Тафтіан (10,24 с).

Також відзначимо результат Віктора Лонського - 2,10 м і п’яте місце зі стрибків у висоту.

Додамо, що "жовто-блакитні" з 2 золотими", 6 "срібними" і 8 бронзовими медалями посідають 12 місце в загальному заліку Ігор в Ухані.