legka-atletika-stribunka-maguchikh-zdobula-zoloto-diamantovoyi-ligi

Легка атлетика: стрибунка Магучіх здобула "золото" "Діамантової ліги"

• 199063 переглядiв

КИЇВ. 9 вересня. УНН. Одразу дві українські легкоатлетки 8 вересня завершили змагання у стрибках у висоту на п'єдесталі пошани у фіналі "Діамантової ліги" у Цюриху. Ярослава Магучіх здобула "золото" (2,03 м), а Ірина Геращенко — "срібло" (1,94 м), повідомляє УНН з посиланням на НОК України.

Ярослава Магучіх святкувала перемогу з результатом 2,03 м, і вже у якості чемпіонки штурмувала висоту особистого рекорду та рекорду змагань - 2,06. На жаль, вона не підкорилася.

Ірина Геращенко стала срібною медалісткою, показавши однаковий результат 1,94 м з олімпійською віцечемпіонкою-2020 Ніколою Оліслагерс з Австралії, й випередивши останню за кількістю спроб у боротьбі за друге місце.

Окрім того, Марина Бех-Романчук стала віцечемпіонкою у потрійному стрибку з результатом 14 м 96 см. "Діамантовий трофей" другий рік поспіль дістався олімпійській чемпіонці Токіо-2020 Юлімар Рохас з Венесуели, яка стрибнула на 15 м 28 см.