kremenchuk-zdobuv-tretyu-peremogu-u-pivfinali-ukhl

"Кременчук" здобув третю перемогу у півфіналі УХЛ

• 10204 переглядiв

КИЇВ. 14 березня. УНН. ХК “Кременчук” розбив хокеїстів київського “Дженералз” в третьому поспіль матчі півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги і знаходиться в одній перемозі від виходу в фінал, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “Кременчука”.

“Кременчук” у остьовій грі стартував впевнено і вже до середини першого періоду закинув три шайби — рахунок в грі на п’ятій хвилині відкрив Віталій Кірющенков, через вісім хвилин Владислав Гаврик встиг на добивання після кидка Тимура Гриценко, а через хвилину Антон Бойков переправив шайбу у сітку після кидка Севастіана Карпенка від синьої лінії, проте цей гол зарахований в результаті не був, так як Бойков підіграв собі коником.

Після цього “Дженералз” майже відразу відіграли одну шайбу. Гарний сольний прохід вдався Іллі Генералову. Щастя господарів тривало недовго — через хвилину Ігор Коваленя оформив третій гол, також вдало зігравши на п’ятачку, а за 27 секунд до сирени на першу перерву Артем Гніденко довів рахунок до 4:1.

Після перерви Ігор Коваленя оформив дубль, причому з другої поспіль передачі В.Гаврика. У третьому періоді темп зустрічі впав, а в його кінцівці деморалізовані кияни пропустили ще тричі. Відзначилися Георгій Кіча, С.Карпенко і Олексій Мельников.

Варто зазначити, що “Кременчук” здобув третю поспіль перемогу і знаходиться в кроці від виходу у фінал плей-офф. Наступна гра команд, яка може стати останньою в цьому сезоні і в цій серії, відбудеться також в Броварах — 15 березня.