kolos-u-matchi-z-oleksandriyeyu-perervav-seriyu-porazok-v-upl

"Колос" у матчі з "Олександрією" перервав серію поразок в УПЛ

• 12511 переглядiв

КИЇВ. 28 червня. УНН. У зустрічі верхньої шістки УПЛ, програми 28 туру, в гості до "Колоса" завітала "Олександрія", передає УНН з посиланням на сайт УПЛ.

Перший тайм гри в Києві ще більше розтривожив уболівальників команди Шарана, яка після карантину ввійшла в смугу невдач: "Олександрія" програвала 0:2 (дубль оформив форвард Лисенко), при цьому почавши створювати небезпечні епізоди вже після другого пропущеного м'яча, коли "Колос" на якийсь час зосередився на обороні.

Вже на початку другої 45-хвилинки гості скоротили рахунок – забив Ковалець. Градус гри підвищився, обидві команди продовжували намагатися забити ще. Небезпечні моменти виникали біля обох воріт. Утім, результат більше не зазнав змін - ковалівці перервали серію невдач (2:1).

Примітно, що "Олександрія" не набирає очок в чемпіонаті в 4-х поспіль матчах – 5 сходинка з 43 очками. "Колос" набрав 29 пунктів.