kolos-peremig-oleksandriyu-u-matchi-upl

"Колос" переміг "Олександрію" у матчі УПЛ

• 12382 переглядiв

КИЇВ. 23 лютого. УНН. У першому протистоянні змагального дня 19 туру чемпіонату України з футболу в гості до "Олександрії" навідався ФК "Колос" із села Ковалівка, передає УНН з посиланням на сайт ліги.

Гості вирішили грати від контратак і цей їхній план спрацював сповна. По-перше, до перерви ковалівці фактично пов’язали всю атакувальну гру господарів поля, а по-друге, в другому таймі завдяки швидким контратакам двічі проводили голи. Автором дублю став Євгеній Смирний. У відповідь господарі забили одного разу зусиллями Артема Сітало — 1:2.

Треба відзначити, що поразка підопічних Шарана значною міро була спричинена проблемами зі складом — наприклад, опорний хавбек Банада цього разу зіграв на місці правого захисника.

Додамо, що “Олександрія” залишилась 5-ю в таблиці — 33 очки. Натомість “Колос” покращив шанси у боротьбі за потрапляння до топ-6 — 23 очки і 6 сходинка.