klivlend-z-kilkoma-rekordami-vigrav-chetvertiy-match-finalu-nba

"Клівленд" з кількома рекордами виграв четвертий матч фіналу НБА

• 17698 переглядiв

КИЇВ. 10 червня. УНН. “Клівленд Кавальєрс” на своєму майданчику з рахунком 137:116 переміг “Голден Стейт Ворріорс” в четвертому матчі фінальної серії плей-оф Національної баскетбольної асоціації, передає кореспондент УНН.

Зі стартових секунд гравці “Кавальєрс” пішли у відрив і лідирували після шести хвилин з розгромною перевагою — 29:13. Перша чверть завершилася з історичним рекордом результативності команди з Огайо в окремо взятій чверті фінальних матчів НБА— 49 очок в активі господарів проти 33 у “Голден Стейт”.

У другій 12-хвилинці команди продовжили результативні виступи, а “Клівленд” встановив ще один рекорд фіналів НБА за кількістю набраних пунктів за половину зустрічі — 86, побивши досягнення “Філадельфії” зразка 1981 року (81 очок). Натомість баскетболісти із “золотого штату” мали 68 очок.

У наступній половині зустрічі гостям не вдалося зменшити відставання від опонентів бодай до 10 очок, тому “Клівленд” святкував першу перемогу в серії — 137:116.

“У гравців „Клівленда“ чемпіонський ДНК. Сьогодні ми показали це. Ми зберігали спокій. Ми рухали м’яч, не скупилися, щільно зіграли в захисті”, — повідомив форвард переможців Л.Джеймс.

Найрезультативнішим у складі переможців став захисник Кайрі Ірвінг (40 очок), Леброн Джеймс оформив тріпл-дабл (31 очко, 10 підбирань, 11 передач), який став для нього дев’ятим в фіналах плей-оф НБА. За цим показником він перевершив Меджика Джонсона і вийшов в одноосібні лідери в історії фіналів Ліги. У “воїнів” найбільшу результативність продемонстрував Кевін Дюрент (35 очок).

Варто відзначити, що Л.Джеймс вийшов на третє місце в списку найрезультативніших гравців фінальних серій. Тепер у нього в цілому 1216 очок, він випередив за цим показника Майкла Джордана.

Додамо, що рахунок у серії став 3:1 на користь “Голден Стейт” і наступна баталія команд відбудеться 13 червня на “Оракл арені” в Каліфорнії.