khokeyisti-filadelfiyi-dobuli-shostu-peremogu-pospil-v-nkhl

Хокеїсти "Філадельфії" добули шосту перемогу поспіль в НХЛ

• 7668 переглядiв

КИЇВ. 7 грудня. УНН. "Філадельфія Флайєрс" з рахунком 3:2 за підсумками овертайму переграла "Флориду Пантерс" і вперше з грудня 2011 року здобула шосту перемогу поспіль, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Успіх "Льотчикам" забезпечили два голи Уейна Сіммондса, 42 сейви Стіва Мейсона і Якуб Ворачек, який закинув вирішальну шайбу за дев'ять секунд до кінця овертайму.

У складі "Пентерс" відзначилися Олександр Барков і Юссі Йокінен. О.Барков забив у третій грі з останніх чотирьох, а до цього у нього була 21-матчева гольова засуха.

Головним фактором перемоги "Флориди" варто відмітити перевагу у кількості завданих кидків – 44:25.

Зазначимо, що "Флорида" завершила шестиматчеве гостьове турне (1-3-2) з однією перемогою – 28 очок і 12 місце у Східній конференції НХЛ.

Нагадаємо, що "Флайєрс" мають 33 пункти і піднялися на 5 щабель Східного узбережжя. Відставання до лідера Сходу "Монреаля", котрий поступився в овертаймі "Сент-Луїсу" – 4 очки.

Як повідомляв УНН, ХК "Нью-Йорк Рейнджерс" очолив турнірну таблицю НХЛ.