khokeyisti-donbasu-obigrali-krivbas-ta-ocholili-chempionat-ukhl

Хокеїсти "Донбасу" обіграли "Кривбас" та очолили чемпіонат УХЛ

• 6672 переглядiв

КИЇВ. 4 грудня. УНН. У 24 турі Української хокейної ліги в зустрічі лідерів "Донбас" в Кривому Розі завдав поразки "Кривбасу" – 3:0, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Як і в матчі проти "Кременчука", в першому періоді донеччани пристрілювалися, а вже в другому і третьому - забивали.

Причому, в двох випадках гості реалізували чисельну більшість. Надмірна кількість помилок у виконанні криворіжців вилилася у велику кількість вилучень. На лавці штрафників господарів виявлялися відразу троє хокеїстів. Як результат, перший розіграш більшості в форматі "5 на 3" реалізував Віталій Лялька, другий - Олександр Побєдоносцев.

Донеччани контролювали хід зустрічі до останніх хвилин, а крапку поставив Шаміль Рамазанов, встановивши остаточний рахунок - 0:3.

Примітно, що в середині третього періоду бійку затіяв представник "Кривбасу" Антон Рубан, який накинувся на Віталія Ляльку.

Нагадаємо, що переможна серія "Донбасу" (54 очки) в чемпіонаті України досягла семи матчів, успішна серія в іграх проти "Кривбасу" (51) - чотирьох.