khokey-donbas-zavershiv-12-matchevu-peremozhnu-seriyu-chinnogo-chempiona-ukrayini

Хокей: "Донбас" завершив 12-матчеву переможну серію чинного чемпіона України

• 20319 переглядiв

КИЇВ. 31 січня. УНН. В Дружківці відбувся центральний поєдинок 30-го туру регулярного чемпіонату України з хокею з шайбою – "Донбас" приймав "Кременчук", повідомляє УНН з посиланням на ФХУ.

Матч команди розпочали на високих швидкостях, відразу обваливши на ворота супротивників шквал небезпечних кидків.

Першими свій шанс змогли реалізувати донеччани — Монс на добиванні прошив Давлетшина і відкрив рахунок у грі. Роль наздоганяючого “Кременчук” утримував недовго — уже через 5 хвилин Савченко зрівняв цифри на табло (1:1).

Друга двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої — опоненти по два рази обмінялися закинутими шайбами і на перерву знову пішли за рівного рахунку — 3:3. Спочатку на шайбу Пукса відповів Захаров, а потім по голу провели найкращі бомбардири команд Сигарьов і Денискін.

У третьому періоді команди суттєво зменшили оберти, розуміючи ціну будь-якої помилки. Саме тому третю двадцятихвилинку клуби провели без закинутих шайб, перевівши матч в овертайм.

Однак і додатковий час не вирішив долю протистояння, що означало серію булітів. У післяматчевих кидках сильнішим виявився “Донбас” — 4:3.

“Кременчук” зазнав першого фіаско за 12-ть поєдинків і з 46 очками йде другим та відстає від “Донбасу” на чотири бали. “Сокіл” замикає трійку найкращих (44), перемігши “Краматорськ” на виїзді.