khk-dnipro-peremig-donbas-u-matchi-lideriv-ukhl

ХК "Дніпро" переміг "Донбас" у матчі лідерів УХЛ

• 9681 переглядiв

КИЇВ. 27 вересня. УНН. У центральному поєдинку туру чемпіонату України з хокею зустрілися лідери турнірної таблиці “Донбас” і “Дніпро”, інформує УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Принциповість зустрічі стала ясна зі стартових секунд першого періоду — обидва клуби несамовито летіли в атаку, намагаючись якомога швидше відкрити рахунок закинутою шайбою. Однак, змінилися цифри на табло тільки в середині періоду, коли Ілля Декало, скориставшись чисельною перевагою, прошив Богдана Дяченко.

Дуже напруженим для команд видався другий період, коли на ворота обох клубів один за одним обвалився шквал небезпечних атак і кидків. Дивом жодна з команд не змогла відзначитися під час другої двадцятихвилинки і на другу перерву команди вирушили за мінімальної переваги гостей.

Від початку третього періоду донецький клуб намагався відіграти пропущену шайбу, але знову видалення призвело до другої пропущеної шайби від Кирила Білоусова. А далі захист і голкіпер “Дніпра” не дозволили господарям зломити хід зустрічі і виграти четвертий матч поспіль — 0:2.

Додамо, херсонці одноосібно очолили турнірну таблицю чемпіонату з 12 набраними очками, донеччани залишились другими з 9-ма пунктами.