khimik-v-overtaymi-zdobuv-drugu-peremogu-u-pivfinali-superligi-z-basketbolu

"Хімік" в овертаймі здобув другу перемогу у півфіналі Суперліги з баскетболу

• 8196 переглядiв

КИЇВ. 9 квітня. УНН. У Южному СК "Олімп" відбувся другий поєдинок півфінальної серії плей-оф Суперліги в якому в гості до "Хіміка" завітав "Дніпро", передає кореспондент УНН.

У першій чверті гості захопили ініціативу та мали перевагу в різниці очок до 14-ти, але "Хімік" нівелював його до великої перерви – 46:44. В непоступливій кінцівці основного часу героєм став форвард господарів Кирило Марченко, який відзначився двома триочковими, а згодом із сиреною додав м'яч у кошик і перевів гру в овертайм, де южненці взяли гору – 92:86.

"Хімік": Едвін (28 очок + 9 підбирань), Рябчук (7), Джонс (15 + 8 підбирань + 7 передач), Сидоров (16), Павлов (16 + 9 підбирань), Марченко (8).

"Дніпро": Мішула (16), Шундель (16 + 6 підбирань), Глєбов (13 + 4 підбирання), Тимофеєнко (17), Фесенко (7 + 5 підборів), Закурдаев (9 + 5 підборів).

Додамо, що наразі рахунок в серії 2:0 на користь "Хіміка", і тепер серія переїздить до Дніпра, де третій матч серії пройде 11 квітня.