khet-trik-keyna-viviv-zbirnu-angliyi-na-yevro-2020

Хет-трик Кейна вивів збірну Англії на Євро-2020

• 11963 переглядiв

КИЇВ. 15 листопада. УНН. В дев’ятому турі відбору на чемпіонат Європи з футболу-2020 року збірна Англії у поєдинку проти Чорногорії оформила путівку до фінальної частини, інформує УНН з посиланням на пресслужбу УЄФА.

Гаррі Кейн допоміг Англії пробитися на Євро-2020, забивши три м’ячі ще в першому таймі. Бен Чілуелл віддав три перших гольових паси на Алекса Окслейд-Чемберлена і Кейна, який двічі точно пробив головою. Маркус Решфорд забив четвертий м’яч, після чого Кейн оформив хет-трик.

У другому таймі Александар Шофранац вразив свої ворота, а Теммі Абрахам поставив крапку першим голом за збірну.

Примітно, що для Абрахам вперше забив в матчі за збірну Англії.

Таким чином англійці набрали 18 очок і проведе матч проти Косова у заключному турі відбору на Євро.

Відзначимо, що в іншій грі чехи здолали Косово 2:1 і, набравши 15 очок вийшли також до фінальної частини чемпіонату Європи.