kapitan-zbirnoyi-ukrayini-prikro-progravati-na-ostannikh-sekundakh

Капітан збірної України: прикро програвати на останніх секундах

• 22354 переглядiв

КИЇВ. 14 червня. УНН. Капітан збірної України Андрій Ярмоленко підбив підсумки стартового поєдинку команди на Євро-2020 в якому "жовто-блакитні" зазнали поразки від Нідерландів (2:3), передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Цитата

Ярмоленко вважає, що команді не вистачило реалізації моментів, які відбулися у першому таймі.

“Це була складна гра. Ми розуміли, що нам протистоїть серйозний суперник. Нам вдалося зрівняти рахунок, програючи 2:0, і дуже прикро програти на останніх хвилинах. У нас були моменти в першому таймі, треба було просто їх реалізувати. Тренерський штаб задоволений нашою самовіддачею.

Завжди дуже прикро програвати, але попереду ще два матчі, і ми будемо грати так само енергійно. Якщо ми зуміємо вийти в плей-офф, буде здорово”, — наголосив Ярмоленко.

Довідка

Україна програла вперше за сім матчів (з них вона виграла два) і вперше в цьому календарному році. Крім того, українці вперше за три матчі пропустили.