kanadska-futbolna-zbirna-vpershe-z-1985-roku-obigrala-ssha

Канадська футбольна збірна вперше з 1985 року обіграла США

• 9298 переглядiв

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Збірна Канади з рахунком 2:0 перемогла команду США в матчі групового раунду Ліги націй Конфедерації футболу Північної, Центральної Америки і країн Карибського басейну (КОНКАКАФ), пише УНН з посиланням на The Guardian.

Гра ліги А групи А пройшла в Торонто. М’ячі забили Алфонсо Девіс (63-тя хвилина) і Лукас Кавалліні (90 + 1).

Команда Канади вперше перемогла основну збірну США з 1985 року, перервавши 17-матчеву безвиграшну серію. У 1985 році в товариському матчі канадці обіграли американців з аналогічним рахунком — 2:0. Всього на рахунку команд 34 очні зустрічі, в яких 14 перемог здобули американці, 9 — канадці, ще 11 зустрічей завершилися внічию.

Збірна Канади лідирує в групі з 9 очками, здобувши перемоги у всіх трьох іграх. Далі йдуть команди США (3 очка, 2 матчі) і Куби (0, 3).

У наступному турі команди знову зустрінуться один з одним. Зустріч пройде 16 листопада.

Як передавав УНН, головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш прокоментував події поєдинку відбору до Євро-2020 з Україною (2:1).