gol-z-penalti-keyna-viviv-zbirnu-angliyi-u-final-yevro-2020

Гол з пенальті Кейна вивів збірну Англії у фінал Євро-2020

• 23208 переглядiв

КИЇВ. 8 липня. УНН. На стадіоні "Вемблі" у Лондоні відбувся поєдинок півфінальної стадії Євро-2020 в якому Англія протистояла збірній Данії, передає кореспондент УНН.

У даному поєдинку Англія пропустила свій перший м'яч на турнірі, який виявився окрасою баталії. 21-річний півзахисник "Сампдорії" Міккель Дамсгор оформив ефектний постріл зі штрафного під поперечину воріт англійців.

Вже через 9-ть хвилин завдяки автогол Сімона Кьяєра англійці встановили паритет у грі, який протримався аж до завершення основного часу матчу. У першому екстра-таймі рефері наважився вказати на 11-метрову точку у бік воріт Данії, який не зумів реалізувати Гаррі Кейн – воротар Шмейхель парирував м'яч, але відбив його перед собою, чим і скористався Кейн (2:1).

У фіналі на Англію очікує матч зі збірною Італії, яка на своєму шляху в серії післяматчевих пенальті завдала поразки Іспанії.