gol-verbicha-dopomig-dinamo-uniknuti-porazki-vid-nimetskoyi-komandi

Гол Вербича допоміг "Динамо" уникнути поразки від німецької команди

• 13613 переглядiв

КИЇВ. 24 липня. УНН. Київське “Динамо” розпочало ігрову програму третього, австрійського, передсезонного збору матчем із представником німецької Бундесліги — берлінським “Уніоном”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “біло-синіх”.

“Динамівці” мали шанси повести в рахунку: двічі на ударній позиції опинявся Родрігес, але захисники встигали накрити люксембуржця. Натомість “Уніон” розпорядився своїм моментом більш раціонально, забивши досить курйозний гол на 36-й хвилині. Після вкидання ауту м’яч заметушився в штрафному “Динамо”, Родрігес невдало скинув круглого під удар супернику — і Андреас Воглзаммер несильним ударом, який ще й зрикошетив від Забарного, вивів “Уніон” уперед.

Вже в дебюті другого тайму, на який “Динамо” вийшло у оновленому складі, команді вдалося зрівняти рахунок. Швидка атака правим флангом продовжилася прострілом Олександра Караваєва до центру поля, де Беньямін Вербич, обігравшись із Віталієм Буяльським, спрямував м’яч у ворота “Уніона”. На жаль, невдовзі Беньяміну довелося вимушено залишити поле — вінгер, який лише нещодавно відновився після травми, невдало приземлився на плече у боротьбі з суперником.

Незважаючи на ігрову перевагу “Динамо”, фінальний свисток зафіксував нічию — 1:1.