gol-moraesa-prinis-shakhtaryu-minimalnu-peremogu-nad-oleksandriyeyu

Гол Мораеса приніс "Шахтарю" мінімальну перемогу над "Олександрією"

• 15769 переглядiв

КИЇВ. 11 грудня. УНН. У 18-му турі Української Прем’єр-ліги “Шахтар” на виїзді зустрічався з “Олександрією”, повідомляє УНН з посиланням на прес-центр “помаранчево-чорних”.

У затятій, але нерезультативній боротьбі команди завершили перший тайм. Початок другої половини вийшов дещо нервовим, наслідком чого стали жовті картки Бабогла, Ісмаїлі та Рибалки, однак потроху команди повернулися до футболу й видали справжню драму. Усе почалося на 63-й хвилині, коли Кожушко головою замкнув дальню штангу і вивів олександрійців уперед. Відповідь “гірників” була швидкою: Матвієнко й Фернандо доправили м’яч Манору Соломону, який чудовим ударом поклав м’яч у дев’ятку — 1:1.

Після цього одразу ж міг відзначитись і сам Фернандо, однак, опинившись перед воротами, пробив у кіпера. А на 75-й хвилині сталася довгоочікувана подія — після більш ніж піврічної паузи на поле вийшов Жуніор Мораес. І лише кількох хвилин вистачило бомбардирові “оранжево-чорних”, аби забити: Педріньйо віддав до штрафного, Цуріков не влучив по м’ячу, а Мораес переграв воротаря — 1:2. Господарі спробували врятувати гру, але “гірники” грамотно відпрацювали останні хвилини й довели матч до перемоги.

“Шахтар” набрав 38 очок і на даний момент став одноосібним лідером турнірної таблиці, але “Динамо” має гру в запасі. “Олександрія” з 26 балами йде 6-ю.