futbolisti-barseloni-stali-ostannimi-pivfinalistami-kubku-ispaniyi

Футболісти "Барселони" стали останніми півфіналістами Кубку Іспанії

• 12112 переглядiв

КИЇВ. 26 січня. УНН. Каталонська “Барселона” вийшла в півфінал Кубку Іспанії, завдавши поразки у поєдинку-відповіді “Еспаньолу”, передає УНН з посиланням на сайт клубу.

Колектив Ернесто Вальверде зумів взяти реванш за поразку у першій грі (0:1). На 9 хвилині навіс з флангу Відаля завершилась точним ударом головою — 1:0. Невдовзі Мессі перехопив м’яч біля чужої карної зони та ударом з рикошетом встановив остаточний рахунок 2:0.

Зазначимо, що у другій половині Мессі міг оформити дубль, проте воротар гостей врятувала стійка після удару аргентинця головою.

Примітно, що гол Мессі став 4000-м в історії клубу на стадіоні “Камп Ноу”.
Зауважимо, що за “синьо-гранатових” дебютував зірковий новачок Коутіньо, який вийшов з заміни на 68 хвилині.

Додамо, що раніше до півфіналу вийшов “Леганес”, який вибив “Реал” та “Валенсія” з “Севільєю”.