fk-latsio-perervav-15-matchevu-bezprograshnu-seriyu-klubu-malinovskogo

ФК "Лаціо" перервав 15-матчеву безпрограшну серію клубу Маліновського

• 10606 переглядiв

КИЇВ. 1 лютого. УНН. У рамках 20-го туру італійської Серії А "Аталанта" півзахисника національної збірної України Руслана Маліновського на власному полі вдруге за п’ять діб приймала римське "Лаціо", передає УНН з посиланням на сайти команд.

“Орлам” вдався швидкий гол — на 3-й хвилині відзначився албанський півзахисник Адам Марушич з передачі румуна Раду. Після перерви на поле одразу вийшов Маліновський, але через п’ять хвилин Корреа подвоїв перевагу у рахунку на користь римлян.

Гол хорвата Пашаліча дозволив повернути інтригу у матч на 79 хвилині, але через три хвилини Мурікі встановив остаточні цифри на табло — 1:3.

Варто відзначити, що команда Маліновського зазнала першої поразки за останні 15 матчів. До зустрічі з римлянами у неї було 9 перемог (в тому числі над “Лаціо” 27 січня в Кубку Італії) і 5 нічиїх з 1 грудня 2020 року.

Всього це п’ята поразка бергамців у поточному сезоні. Команда опустилася на 7-й рядок (36). У наступній грі вони зустрінуться з “Наполі” в рамках півфіналу Кубка Італії.