fk-kolos-perervav-seriyu-porazok-v-chempionati-ukrayini

ФК “Колос” перервав серію поразок в чемпіонаті України

• 17260 переглядiв

КИЇВ. 22 листопада. УНН. Поєдинком “Десна” — “Колос”, який відбувся у Чернігові, завершилася програма змагального дня УПЛ, повідомляє УНН з посиланням на сайт “Колоса”.

В цілому гра пройшла в емоційному темпі, де “Десна” володіла територіальною перевагою, а ковалівці шукали вільні зони на контратаках. “Колос”, діючи на виїзді, передбачувано обрав контратакувальну тактику, а ось чернігівці, які зазвичай грають у схожому руслі, відчували труднощі зі зламуванням насиченої оборони.

По перерві швидкості на полі зросли, й значний шмат ігрового часу колективи грали без середини поля. Чернігівці дуже оперативно могли відкрити рахунок — і зробили це, однак із офсайду. Після цього господарі поля опинились у меншості, й ковалівцям знадобилося 15 хвилин, аби скористатися цим і вийти вперед.

Ніка Сітчінава провів свій перший гол за “Колос” у нинішньому сезоні і приніс перемогу команді. Так, футболісти “Десни” майже безперервно атакували наприкінці гри. Втім, принаймні, зрівняти рахунок так і не зуміли — 1:0.

“Колос” здобув перемогу після п’яти поразок поспіль — 14 очок і десята сходинка. “Десна” сьома.