fk-dinamo-rozgromiv-vitse-chempiona-ugorschini-u-sparingu-v-marbelyi

ФК "Динамо" розгромив віце-чемпіона Угорщини у спарингу в Марбельї

• 8865 переглядiв

КИЇВ. 11 лютого. УНН. У рамках завершального етапу підготовки до поновлення сезону “Динамо” у п’ятому контрольному матчі розгромило віце-чемпіона Угорщини — “Відеотон”. Про це інформує сайт “Динамо”, передає УНН.

“Динамівці” розпочали з місця в кар’єр, активно йдучи вперед, а за втрати м’яча відразу перелаштовувалися на пресинг. Обрана тактики принесла плоди вже в дебюті матчу — на 7-й хвилині Циганков з лівого флангу віддав зручну передачу у центр штрафного майданчика, звідки Шапаренко, залишений фактично без опіки, без проблем переправив м’яча у ворота.

Забитий м’яч надихнув “динамівців” на подальші атакуючі дії, які продовжували йти вперед. У середині тайму у “біло-синіх” відбулася вимушена заміна — замість Піварича вийшов Гонсалес, після чого Морозюк перейшов на лівий фланг захисту, а Дерліс зайняв місце Миколи на правому фланзі в середній лінії. Примітно, що парагваєць, ледь вийшовши на заміну, відразу відзначився забитим м’ячем — після удару Дерліса м’яч зачепив суперника й, дезорієнтувавши голкіпера, влетів у кут воріт.

Ще до перерви “динамівці” довели рахунок до розгромного. Відзначитися вдалося традиційно активному Гармашу — хавбек знайшов можливість для удару з-за меж штрафного майданчика, й м’яч, вилетівши з-за частоколу ніг захисників, влетів до сітки воріт повз голкіпера.

У перерві Бесєдіна було замінено на Мбокані, який уперше на зимових зборах отримав цілий тайм ігрового часу. Щоправда, забити четвертий м’яч судилося не йому (він відзначиться пізніше), а захиснику Кендзьорі. Причому, поляк підключився не на розіграш стандартного положення, а опинився у штрафному майданчику в результаті масивної атаки, підсумком якої став зручний пас Гармаша у район 11-метрової позначки та точний удар оборонця по воротах.

Фінальну крапку в матчі поставив Мбокані, який фактично з фінальним свистком замкнув головою подачу партнера з лівого флангу — 5:0.

Таким чином, “Динамо” здобуло перемогу з великим рахунком та готується до завершального спарингу на другому навчально-тренувальному зборі, проти норвезького “Сарпсборга”, що відбудеться 11-го лютого.