fekhtuvalnitsya-kharlan-triumfuvala-na-zmagannyakh-u-turechchini

Фехтувальниця Харлан тріумфувала на змаганнях у Туреччині

• 12016 переглядiв

КИЇВ. 29 травня. УНН. Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан стала переможницею міжнародного турніру-сателіта в турецькій Анталії. Про це інформує Національна федерація фехтування України, передає УНН.

Українка виграла п’ять боїв з шести в груповому раунді, після чого стартувала в турі прямого вибування під другим номером посіву. У першому поєдинку Харлан обіграла венгерку Брігітту Пентек (15:8), далі вибила з боротьби співвітчизницю Аліну Комащук (15:6), в півфіналі не зазнала проблем з білорускою Ганною Іваніщанкою (15:5), а у вирішальному поєдинку з мінімальною перевагою вирвала перемогу в іншої представниці Білорусі Дар’ї Андрєєвої (15:14).

Бронзову медаль турніру здобула ще одна українка Олена Вороніна, яка в 1/2 фіналу програла Андрєєвій з рахунком 10:15.

Також в топ-8 потрапило відразу п’ять українок: Харлан, Вороніна, Комащук, Юлія Бакастова і Олександра Мамонтова.

Зазначимо, що за крок від вісімки найсильніших зупинилася Ольга Жовнір, яка фінішувала на 9-му місці.

Як повідомлялося раніше, цьогоріч Харлан успішно виступала і в Сеулі.