Деталі
"Військова підтримка України безперечно має бути суттєво збільшена. При тому, що має продовжуватися постачання протитанкових комплексів та різних типів переносних зенітно-ракетних комплексів, ми маємо надати Україні важке озброєння. Особливо з огляду на те, що бойові дії переважно зміщуються на Схід, де ландшафт набагато більш відкритий і бій не буде рівноцінним за наявності одних лише ПЗРК. Для забезпечення домінування в умовах відкритого простору я підтримую надання Україні систем протиповітряної оборони дальнього радіусу дії", - заявив ексміністр оборони Естонії.
"У даному питанні робота ведеться за двома напрямками, країни, які готові передати і мають такі важкі озброєння, з якими вже працюють ЗСУ. Це на порядку денному", - підсумував депутат Європейського парламенту Свен Міксер.
Раніше бригадний генерал армії США Блейн Холт заявив, що замість створення безпольотної зони в класичному варіанті США повинні розглянути питання надання Україні сучасної зброї для протидії авіа та ракетним ударам, а також атакам з моря.
Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив про домовленість щодо "конкретних кроків", які мають зменшити кількість російських ракет, що потрапляють до об'єктів в Україні, після переговорів з американською делегацією у Варшаві.
30 березня група сенаторів США обох партій закликали прискорити постачання летального та нелетального озброєння Україні.