dva-nerealizovani-penalti-ta-peremozhniy-gol-messi-argentina-obigrala-braziliyu

Два нереалізовані пенальті та переможний гол Мессі: Аргентина обіграла Бразилію

• 8806 переглядiв

КИЇВ. 16 листопада. УНН. У Саудівській Аравії пройшов товариський матч між футбольними збірними Бразилії та Аргентини, повідомляє кореспондент УНН.

Вже у дебюті баталії обидві команди мали право на пробиття пенальті, але не зуміли цим скористатися. На 10 хвилині Габріель Жезус пробив низом, але м’яч пройшов біля стійки воріт.

Через кілька хвилин Ліонель Мессі був збитий у чужому карному майданчику. Сам постраждалий прийнявся виконувати покарання, але Аліссон Беккер здійснив сейв. Проте капітан “альбіселесте” одразу виправився, добивши ігровий снаряд у сітку. Більше рахунок у матчі не змінювався — 1:0.

Примітно, що для Мессі цей поєдинок за збірну став першим після його тримісячної паузи викликаної дискваліфікацією.

Також додамо, Бразилія не може виграти вже п’ять поєдинків поспіль. Останнього разу вони здобували звитягу в фіналі Копа Америка.