dubl-z-ibragimovicha-prinis-manchester-yunayted-kubok-angliyskoyi-ligi

Дубль З.Ібрагімовича приніс "Манчестер Юнайтед" Кубок англійської ліги

• 11576 переглядiв

КИЇВ. 26 лютого. УНН. Дубль 35-го річного шведського нападника Злата Ібрагімовича приніс Кубок англійської ліги для "Манчестер Юнайтед", передає УНН

У фінальному матчі Кубка англійської ліги  "червоні дияволи" вирвали перемогу в "Саутгемптона" з рахунком 3:2.

У першому таймі, на 14-й хвилині швед відкрив рахунок у матчі ударом зі штрафного. На 38-й хвилині Лінгард подвоїв перевагу "МЮ". Проте, на першій доданій хвилині "Саутгемптон" скоротив відставання, відзначився Габ'ядіні.

На 48-й хвилині другого тайму "святі" зрівняли рахунок. Проте вирвати перемогу чи перевести матч в додатковий час футболістам "Саутгемптона" не вдалось. З.Ібраговічим на 87-й хвилині ударом головою встановив остаточний рахунок у матчі.

Як повідомляв УНН, З.Ібрагімович порівняв себе із Індіаною Джонсом.